Moskitiery

Zawsze oferujemy najlepsze rozwiązania

Moskitiera okienna

Moskitiera na drzwi jest to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych. Moskitiera drzwiowa ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Umożliwia swobodne korzystanie z drzwi, posiada samozamykacze i odkopniak dolny 

Moskitiera na drzwi

Moskitiera na drzwi jest to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych. Moskitiera drzwiowa ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Umożliwia swobodne korzystanie z drzwi, posiada samozamykacze i odkopniak dolny.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna to doskonały produkt do zabezpieczenia naszego domu przed wtargnięciem do niego niepożądanych owadów. Zainstaluj ją tam gdzie masz piękne, duże przeszklone, przesuwne drzwi balkonowe, tarasowe, witryn czy ogrody zimowe, a będziesz mógł cieszyć się świeżym powietrzem i odgłosem lata o każdej porze dnia i nocy.
Dzięki przesuwanemu systemowi moskitiery możliwe jest wykonanie bardzo dużych wymiarów jej skrzydła, nie rezygnując z jakości i funkcjonalności. Moskitiera suwana nadal będzie szczelna i stabilna podczas użytkowania.